سازمان کارگردان فیلم اهالی رسانه شهاب حسینی

سازمان: کارگردان فیلم اهالی رسانه شهاب حسینی کارگردانی کارگردان بازیگران همکاران اظهارات نمایش فرهنگ اعتراف

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تضعیف استقلال و جنبش هواداران رفتاری ضد ملی است / داورزنی

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افراد مشخصی با بلوا و هیاهو به دنبال بر هم زدن آرامش و روند موفقیت‌های استقلال هستند، تضعیف استقلال یک کار ضد ملی هست، شن

تضعیف استقلال و جنبش هواداران رفتاری ضد ملی است / داورزنی

داورزنی: تضعیف استقلال و جنبش هواداران رفتاری ضد ملی است

عبارات مهم : مدیریت

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افراد مشخصی با بلوا و هیاهو به دنبال بر هم زدن آرامش و روند موفقیت های استقلال هستند، تضعیف استقلال یک کار ضد ملی هست، شنوای خواسته های به حق طرفداران تیم استقلال هستیم.

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی راجع به حواشی پیش آمده جهت دو تیم پرطرفدار پایتخت گفت: آرامش و موفقیت دو تیم استقلال و پرسپولیس در ۲۰ سال اخیر سابقه نداشته است و بعضی از این آرامش ناراحت هستند و تلاش می کنند آن را با حاشیه سازی و جنبش هوادران بر هم بزنند.

داورزنی با تاکید بر پیگیری حقوقی و قضایی عاملان بر هم زشت آرامش ورزش کشور گفت: جنبش هواداران و شایعه پراکنی و تضعیف مدیریت دو کلوب پر طرفدار کشور که سرمایه ملی محسوب می شوند با هر نیتی صورت بگیرد محکوم است و واکنش‌ها ضد ملی محسوب می شود.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با حضور آقای فتحی در مدیریت کلوب استقلال ظرف روزهای آینده خبرهای خوب بیشتری از این کلوب خواهید شنید و هواداران با صبر و همراهی با مدیران استقلال، شرایط را جهت تصمیم گیری های مناسب و سرعت گرفتن سامان دهی تیم جهت حذب بازیکن فراهم کنند.

داورزنی گفت: افراد مشخصی با بلوا و هیاهو به دنبال بر هم زدن آرامش و روند موفقیت های استقلال هستند در حالی که عملکرد و سوء مدیریت آنها موجب گرفتاری های فراوان، بدهی های سنگین و پرونده مفصل در کنفدراسیون فوتبال آسیا و حتی مراجع قضایی علیه استقلال شده است است.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: علی رغم انجام کارها مناسب جهت ساماندهی کلوب استقلال از جمله مکانیزم تامین منابع مالی، خواسته های هواداران فارغ از جوسازی ها و حاشیه ها باید مد نظر تازه مدیران تازه استقلال قرار بگیرد و در جهت تقویت تیم کارها مورد نیاز را به عمل آورند.

او گفت : خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده است ظرف دو سال گذشته با همکاری مسئولان متفاوت دو کلوب استقلال و پرسپولیس از جهت کسب افتخارات ورزشی از جمله فتح لیگ برتر و جام حذفی، قرار گرفتن در بین ۸ برتر آسیا و افزایش به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا که در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بی سابقه بوده بسیار موفق بوده اند.

داورزنی ادامه داد: ایجاد روش و برنامه روشن و منظم جهت تامین منابع مالی به وسیله حامیان مالی و هواداران (شرکت ایرانسل) و پرداخت بیش از ۸۰ درصد بدهی های ۱۰ تا ۱۵ ساله اخیر که بر اساس سوءمدیریت های پیشی انباشته شده است بود از دیگر کارها وزارت ورزش و جوانان در قبال این دو کلوب بوده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: استخدام دو سرمربی توانمند خارجی و ساماندهی اداری و تشکیلات مناسب در دو کلوب هم بسیار مطلوب بوده و اشتغال تعدادی از بازیکنان این دو کلوب در لیگ های خارجی هم نشان دهنده موفقیت مدیران و مربیان هر دو کلوب است.

داورزنی خطاب به مدیران تازه استقلال گفت: مدیریت فعلی استقلال باید با تدبیر و درایت و به دور از حاشیه ها و تحت تاثیر قرار نگرفتن واسطه ها و دلالان فوتبال بررسی های مورد نیاز را انجام دهند و به بحث و مذاکره با عالی ترین بازیکنان شرایط تیم را تقویت نمایند.

داورزنی گفت: حواشی ایجاد شده است در ارتباط با بازیکنان متأسفانه از سوی واسطه ها و دلالان فوتبال انجام می شود که به جای منافع فوتبال به دنبال منافع شخصی هستند و من از مدیران دو کلوب می خواهم به گونه ای عمل کنند که چنین وقت هایی به دلالان داده نشود و در هر فصل شرایط بازیکنان را جهت حضور در تیم ها یا ترانسفر شدن فراهم کنند.

داورزنی در آخر تاکید کرد: خوشبختانه عوامل اخیر تحریکات به وسیله عوامل انتظامی و اطلاعاتی شناسایی شده است و به زودی برخورد مورد نیاز با آنها انجام خواهد شد.

تضعیف استقلال و جنبش هواداران رفتاری ضد ملی است / داورزنی

واژه های کلیدی: مدیریت | جوانان | فوتبال | مدیریت | موفقیت | استقلال | داورزنی | استقلال | هواداران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz