سازمان کارگردان فیلم اهالی رسانه شهاب حسینی

سازمان: کارگردان فیلم اهالی رسانه شهاب حسینی کارگردانی کارگردان بازیگران همکاران اظهارات نمایش فرهنگ اعتراف

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «مینی‌ موس»، نام بروزترین ستاره در تالار مشاهیر هالیوود

به گزارش ایسنا، «دویچه وله» نوشت: بعد از «میکی موس»، «باگز بانی» و «دانلد داک»، نوبت به «مینی موس» ۹۰ ساله رسید تا ستاره ای به نامش در تالار مشاهیر هالیوود ح

«مینی‌ موس»، نام بروزترین ستاره در تالار مشاهیر هالیوود

«مینی موس»، نام بروزترین ستاره در تالار مشاهیر هالیوود

عبارات مهم : ستاره

شخصیت «مینی موس» هم در تالار مشاهیر هالیوود، ستاره ای را به نام خود زد.

به گزارش ایسنا، «دویچه وله» نوشت: بعد از «میکی موس»، «باگز بانی» و «دانلد داک»، نوبت به «مینی موس» ۹۰ ساله رسید تا ستاره ای به نامش در تالار مشاهیر هالیوود حک شود.

تالار مشاهیر با روزانه ۱۰ میلیون بازدیدکننده، مشهورترین بلوار هالیوود محسوب می شود. در این مکان بیش از ۲۵۰۰ ستاره روی زمین به نام برترین و درخشان ترین اشخاص دنیای تصویر حک شده است است.

نام «مینی موس» که همان شخصیت زن موش انیمیشن های «والت دیزنی» هست، روی دو هزار و ششصد و بیست و هفتمین ستاره تالار مشاهیر نوشته شده است هست. در مراسم به نام زدن این ستاره، ستاره هایی هم به نام «کیتی پری» خواننده و «باب ایگر» مدیر کمپانی «دیزنی» خورد.

شخصیت «مینی موس» با لباس قرمز و سفید توپ توپی اش نخستین بار در سال ۱۹۲۸ در فیلم انیمیشنی «کشتی بخار ویلی» از کمپانی «والت دیزنی» ظاهر شد و از آن بعد در بیش از ۷۰ فیلم کودکان و بزرگسالان دنیا را سرگرم کرده است.

«میکی موس» همپای همیشگی «مینی»، ۴۰ سال پیش در تالار مشاهیر ستاره دار شد. صدای «میکی» را خود «والت دیزنی» ـ بنیان گذار مشهورترین کمپانی انیمیشین سازی دنیا ـ ادا می کرد.

خانواده «مینی موس» جهت نخستین بار در مجموعه داستان مصور «آقای حقه باز و دزدان تخم مرغ» معرفی شدند.

این مجموعه در فاصله ۲۲ سپتامبر تا ۲۶ دسامبر ۱۹۲۶ در داستان های مصورش به معرفی آن ها پرداخت. پدر و مادرش کشاورز بودند و پدرش «مارکوس موس» نام داشت. در این مجموعه مصور، خانواده عمویش «میلتون موس»، به همراه پدربزرگ و مادربزرگش که «مارشال موس» و «ماتیلدا موس» نام داشتند، به تصویر کشیده شدند. در بسیاری از موارد «مینی موس» همراه «میکی موس» هست. شخصیت های «دیزی داک» و «کلاریبل گاوه» از دوستان صمیمی او هستند.

«مینی‌ موس»، نام بروزترین ستاره در تالار مشاهیر هالیوود

واژه های کلیدی: ستاره | همراه | مجموعه | مشاهیر | کمپانی | هالیوود | هالیوود | والت دیزنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz